Ofsetová Tiskárna Daniel Praha - Ofsetová tiskárna Daniel, ofsetový tisk Praha, knih, letáků a plakátů

TISKÁRNA DANIEL

Expresní digitální tisk

Tiskoviny jestě v den objednávky

DIGITÁLNÍ TISK

 

TECHNOLOGICKÉ VYBAVENÍ MALONÁKLADOVÉHO DIGITÁLNÍHO TISKU

 

   - digitální tiskový stroj Konica Minolta ACURIO PRESS 6085

    - digitální tiskový stroj Konica Minolta ACURIO PRESS 6085 

- digitální tiskový stroj Konica Minilta BIZHUB PRO 6000L

 

Digitální tiskové stroje BIZHUB PRESS 6085 tisknou ve srovnatelné kvalitě jako OFSETOVY TISK. Výhodou je možnost tisku i malých nákladů.

 

Ofsetová a digitální  tiskárna Daniel Vám nabízí kromě ofsetového tisku také malonákladový digitální tisk.  Tiskneme na třech profesionálních produkčních strojích KonicaMinolta BIZHUB PRESS C1100, BIZHUB PRESS C1085 a  BIZHUB PRO 6000 L.

Kromě kvality digitálního tisku srovnatelné s ofsetovým tiskem Vám jsme schopni zrealizovat zakázky v expresních termínech nebo i na počkání, pokud se jedná o běžné nenáročné tiskoviny jako jsou, vizitky, letáky, plakáty, svatební oznámení atd. Potřebujete rychlou kalkulaci do 10ti minut? Pošlete nám poptávku pomocí kalkulačního formuláře nebo emailem na digitální tisk a vyzkoušete jednu z nejlevnějších digitálních tiskáren v Praze. 

Rychlost digitálního tisku

Digitální tisk je na rozdíl od ofsetového možno zhotovit i na počkání. Ihned po vytištění, lze řezat na požadovaný formát nebo jinak dokončit. Ať již dalším zušlechtěním (  laminace, UV lak atd…), nebo svázáním do požadované vazby. Vazba V1, vazba V4, vazba V8, twin vazba.


Kvalita digitálního tisku

V dnešní době je digitální tisk kvalitou již srovnatelný s ofsetovým tiskem. Digitální tisk dokáže potisknout převážnou část materiálů určených pro ofsetové stroje a na některé materiály je digitální tisk i vhodnější. Jelikož víme, že hodně lidí stále digitálnímu tisku nevěří, u poptávek patřících spíše na digitální tisk, Vám počítáme cenu jak při tisku ofsetovým tiskem, tak digitálním tiskem.

Dokončující zpracování digitálního tisku

Tiskána Daniel Vám kromě ofsetového tisku a digitálního tisku, nabízí také veškeré dokončující zpracování tiskovin. Veškeré vybavení máme pod jednou střechou, proto jsme Vám schopni ve velmi krátkých termínech dokončit i tiskoviny vytištěné digitálním tiskem. Poskládáme Vám letáky, nalaminujeme obálky brožur nebo časopisů, vysekneme nebo neperforujeme jakékoliv další tiskoviny. U brožur nebo katalogů sešijeme vazbou V1, nebo V2. Kalendáře zavřeme do TWIN vazby. Digitální tisk Vám umíme zpracovat stejně jako ofsetový tisk. 

POPTAT NEJLEPŠÍ CENU

DOPRAVA VAŠICH TISKOVIN

Nabízíme rozvoz veškerých tiskovin na místo určení po Praze, ČR nebo Evropě. Víme jak těžké najít nového klienta. Jste-li agentura, nebo zproztředkovatel ofsetového tisku, můžete si být jisti, že Vás budeme ctít vždy jako prvního klienta.

Souhlasím se vším