Ofsetová Tiskárna Daniel Praha - Ofsetová tiskárna Daniel, ofsetový tisk Praha, knih, letáků a plakátů

TISKÁRNA DANIEL

Velkoplošný tisk

Rollupy - Bannery - Billboardy

VELKOPLOŠNÝ TISK 

 

TECHNOLOGICKÉ VYBAVENÍ VELKOPLOŠNÉHO DIGITÁLNÍHO TISKU

Od roku 2015 disponujeme velkoplošným digitálním strojem MIMAKI a laminovacím strojem NESCHEN. Většinu tiskovin jsme schopni zhotovit do druhého pracovního dne od dodání tiskových dat.

Reklamní plachty ( bannery )

K výrobě bannerů nejčastěji používáme litý banner 550g, na většinu tisknutých rozměrů. Bannery dodáváme se zdvojeným okrajem a s kovovými očky po obvodu banneru ve vzdálenosti 30 - 40cm.

Reklamí bannery se nejčastěji umisťují na ploty, fasády, billboardové plochy, ale i do interiéru.

Bannery jsou rolovatelné, dobře přenosné a omyvatelné.

ROLL-UP

dodáváme dle potřeb klienta tisštěné na PVC banneru, nebo speciálním banneru určeným do roll-up konstrukcí.

Ekonomické roll-up tištěné na PVC banner, šíře 85cm jsou již od 800kč + DPH včetně mechaniky.

Velkoplošné plakáty

Plakáty tiskneme na celou řadu materiálů jako je Billboardový papír, CityLight papír, Fotopapír, matné a lesklé křídové papíry.

Samolepky

Monomerická samolepky

Nejběžněji používané samolepky, které jsou ideální na polep rovných ploch a také na tvarové výřezy. Pro lepší odolnost je lze opatřit lesklou nebo matnou laminací. Jednoduše se aplikují a vydrží až tři roky.

Polymerická samolepka

Samolepka s prodlouženou přilnavostí až pěti let. Hodí se k dlouhodobějším polepům rovných ploch. Samolepky  lze opatřit polymerickou lesklou laminací pro zvýšení odolnosti.

Litá samolepka

Samolepka s nejdelší životností až sedmi let. Nejčastěji používá na polepy aut a povrchů s prolisy. Lze taktéž opatřit laminací.

FOX/OneVision - Okenní děrovaná samolepka

Dírkovaná samolepka, kterou se polepují výlohy, okna automobilů a dalších dopravních prostředků jako jsou autobusy a tramvaje. Její děrovaná struktura a černá zadní strana zajišťují dobrý výhled zevnitř, avšak zvenku je vidět reklamní grafika.

Průhledná samolepka

Používá se především pro polepy skleněných ploch.

 

POPTAT NEJLEPŠÍ CENU

DOPRAVA VAŠICH TISKOVIN

Nabízíme rozvoz veškerých tiskovin na místo určení po Praze, ČR nebo Evropě. Víme jak těžké najít nového klienta. Jste-li agentura, nebo zproztředkovatel ofsetového tisku, můžete si být jisti, že Vás budeme ctít vždy jako prvního klienta.

Souhlasím se vším